Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy SAT TV beltéri egysége...

Van egy SAT TV beltéri egységem. Az erről jövő jelet szeretném kettéosztani egy 3D LCD TV-re és egy LCD TV-re. Van valakinek erről tapasztalata? Milyen eszközök kellenek ehhez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg ez kell hozzá:

[link]

2015. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl hamar küldtem, ehhez 2 beltéri kellene.
2015. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az antennajelet akarom kettéosztani, hanem a HD jelet, ami egy HDMI csatlakozón jön ki. A műholdvevő az más, van két műholdvevő, földi antenna, meg sok kütyű, de most csak a HDMI jelet vinném kettő TV-re.
2015. febr. 2. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy agyoniskolázott, de elsőre az a szó jutott eszembe, hogy "HDMI elosztó", rákerestem s van is találat.

Az a kérdés inkább, hogy mekkora távolság van a két TV között, mert a HDMI kábel hossza azért nem lehet túlzottan hosszú, ekkor szokás az, hogy két UTP kábellel továbbítják a jelet, aminek a két végére egy RJ45-HDMI átalakító kerül, sőt ha nagyon hosszú, még erősíteni is szokták, ált. ezek az átalakítók amúgy is aktívak. Nyilván amilyen hosszban még kapsz szerelt HDMI kábelt, azt még lehet is használni.

2015. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos az a probléma, hogy a forgalmazóktól sajnos eddig még nem kaptam konkrét, kimerítő választ. Az egyik TV 3D, ahhoz 1,5 m kábel kell, a másik nem 3D, oda 6m kábel. A legtöbb esetben sok helyen árusítják az elosztót, de igazán nem értenek hozzá. Ezért próbálok itt tájékozódni.
2015. febr. 2. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha netről vásárolsz 14 napig kötelesek visszaadni az árát, max. egy postaköltséget buksz. (900huf)
2015. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!