Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes megvenni?...

Szerintetek érdemes megvenni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Találtam a bizományiba egy Sony MHC-FR10 típusú hifit.

Eszméletlenül szól. Nem csak hangosan, de szépen is.

1998-ban gyártották, és 50+1 CD-s tár van benne.

A boltban semmi hibát nem vettem észre rajta.

Mire figyeljek oda, ha megveszem?

51.000Ft-ért árulják.


kis technikai információ a használati útmutatóból:

- zenei kimenő teljesítmény: 170W + 170W (8ohm, 10%THD)

- hangfalak: - Első hangsugárzók: 3utas bassreflexes

Mély: 17cm kónuszos

Magas: 5cm kónuszos

Szupermagas: 2cm dóm

Impedencia: 8ohm


- Hátsó hangsugárzók: 1 utas

hangszóró: 10cm

impedencia: 16 ohm


Elnézést a terjedelemért.


2010. febr. 9. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:

ui.:

Még sehol nem láttam ezt a típust, valakinek van a szériával (MHC-FR10 / MHC-F150 / MHC-F250AV) tapasztalata?

Az ár kicsit magasnak tűnhet, de kérem válaszotokban ne ez legyen az elsődleges szempont.

2010. febr. 9. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj oda!: 1.)formatumok tamogatasa!2.)esetleges mechanikai serulesek!3.)gyakori-e a meghibasodasa?(gyakori szet- es osszeszerelesnel a csavarok feje kopik, a csavarmelyedesek (lyukak) belso felulete karcolodik!)4.)fullba tarazd be a tarat es ugy nyaggasd meg egy kicsit!
2010. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 éve vettünk egy MHC rg270( [link] hifit, és én nagyon szeretem. Lekopogom, 5 év alatt annyi hibája volt, hogy kiment a tápegység, de egy sima tv szerelő 2 nap alatt kicserélte pár ezerért, és ennyi. Szerintem nagyon jó ez a széria, nyugodtan vedd meg. A Sony még mindig megbízható márka:)
2010. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!