Megfelelő erősítő?

Figyelt kérdés

1 mélyláda üzemeltetéséhez keresek erősítőt, ami szól valamennyire, erről a termékről hallott már valaki, milyen, mit "tud"? Illetve olvastam, hogy szerelési kelléket tartalmaz, ez jelenti azt, hogy a hozzá való tápkábelokat illetve biztosítékot is magában foglalja?

[link]



2015. febr. 14. 21:37
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

Ez egy ipari hulladék és még drága is.

itt van ez,ezzel hajtsál nyomót.

[link]

2015. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és esetleg új erősítőből mit érdemes venni? Tehát milyen márka? MNC, Pioneer, Auna, MAC?
2015. febr. 15. 12:02
 3/12 dirtboy ***** válasza:

auna,mnc? na ne vicceljünk,aunanak egy értelmes terméke sincs,mnc-nek meg alig.


pioneer-t fejegységben érdemes keresni,erőben nem ebben a márkában gondolkodnék.

mac audio tele van hulladék erősítővel ha lenne jó árban Z széria akkor talán érdemes azt venni de többnyire túl vannak árazva tudáshoz képest,náluk is repked rendesen a kamu watt.


egyébként nem ártana leírnod hogy miféle nyomót is szeretnél meghajtani valamint hogy milyen láda típusban lesz a nyomó.

2015. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Blaupunkt GTB 1200 nevű szubcsövet, tudom, hogy ez nem egy nagyon jó választás de kezdésképpen megtenné. Ehhez szeretnék valami erősítőt 20e forint alatt újonnan.
2015. febr. 15. 18:52
 5/12 dirtboy ***** válasza:

akkor nem tudok segíteni,nem tudok ajánlani egy erőt sem újonnan 20alatt.


amit ajánlottam használtan az messze jobb mint amit kapsz újonnan 30-35ezerért.

vagy van használtan 26ért kicx kap-45 erő is amivel teljes rendszert tudnál hajtani.

megbízható ember árulja,újonnan 52ropi egy kap-45.

én meggondolnám a helyedben ezt az új cucchoz ragaszkodást,ezek a termékek akár 10-15évig is elvannak bármiféle alkatrész csere nélkül,nem nagy dolog az ha nem te vagy az első tulaj.

2015. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát gondolom nem ma kezdted a "szakmát" 20e forint alatt lenne tipped? Mondjuk nem nagyon vásároltam még használtan semmit sem, és mindenképpen utánvételesen szeretném kivitelezni a dolgot.
2015. febr. 15. 19:11
 7/12 dirtboy ***** válasza:

én már vettem pár erősítőt utánvéttel próba nélkül,pontosan 4et vettem így. most adtam el egyet azt meg tőlem vették látatlanban utánvéttel és jól járt vele aki megvette.

holnap érkezik utánvéttel két nyomó,majd meglátom hogy milyen de nem aggódom miattuk igazából.


nem azt mondom ki lehet fogni olyan embert aki átakar verni másokat de azért nem hemzsegnek ezek szerencsére.

ha aggódsz akkor meg ki kell próbálni,személyesen kell megvenni.

na mindegy,ahogy gondolod.


újonnan kicx rts 2.60 alá ne add.

21 ropi a tutihifinél.

1x150Wrms 4ohmon,azzal el lehet zenélgetni,a nyomód amúgy sem egy nagyon terhelhető darab szóval neki elég lesz ez.

[link]

2015. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg? [link] Ez így egyben korrektebbnek tűnik.
2015. febr. 15. 19:43
 9/12 dirtboy ***** válasza:

annyira nem szenzáció,a 4.60 bolti ára 28ezer,az st-250 meg ládával 16ezer boltban.

a 4.60 használtan kb 16-max 17ezret ér,az st-250 kb 10et.

ha megvennéd külön az erőt akkor 16ért próbálkozz.

egyben nyomóval nem látom értelmét a vételnek mert nyomóra most nincs szükséged,egy jó erő kéne most.

2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, és tudnál olyan márkákat mondani, ami normálisabb lenne ilyen célra, mert Kicx márkából nem nagyon van túl kínála. Érdekelne, hogy még miből lenne érdemes választani.
2015. febr. 15. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!