Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megeri használtan 40000ert...

Megeri használtan 40000ert xbox360 elitet venni?

Figyelt kérdés
2007es a gép rghs nemrég lett kitisztitattva és még nem volt 3led hibalya. Kérdeztem h volte 3led hibája aztmondta h nem mert nem rakott bele DVD-t meg nem fordította az oldalára. Ez így igaz hogy úgy lessz 3ledes ha az oldalára fordítjuk?

#Debrecen #pénz #Xbox 360 #üzlet #RGH #ikszbokszharomhatvan
2015. ápr. 15. 07:01
 1/10 anonim válasza:
Relatív hogy megéri e, ha tönkre megy és nincs garancia, akkor nem. Én amúgy sem szívesen vennék használt konzolt.
2015. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 3 led hiba a rossz gyártási technológia miatt volt bizonyos típusoknál, semmi köze az oldalra fordításhoz meg hogy nem rakott bele DVD-t.

Én nem vennék meg egy 8 éves gépet a joystick is 8 év alatt már eléggé elhasználódik, meg ki tudja milyen rejtet hibája van a gépnek.

Semmi garancia nincs rá, bármikor elromlik ez e régi gép költhetsz rá...

2015. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trafó1 ***** válasza:
Használt konzol is lehet jó, mi pl alig használjuk , csak a polcon porosodik, megvettem hozzá mindent, van egy csomó játék a gyerekek meg a számítógépen nyomják, no ilyen helyről érdemes konzolt venni, töredék árért megkapod minden tartozékával együtt.
2015. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ennyiért adtam el egy Slim-et, még több mint fél év garanciával, pár eredeti játékkal.
2015. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én nem nevezném a 40 rugót töredéknek, na de kinek a pap kinek a papné
2015. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igaz h 55ert már lehet ujjat venni de az rghs és szerintem elég jó állapotban van és ha ujjat veszek akk meg rghztatni is kéne ami kB 15 úgyhogy ezért döntöttem használt mellett
2015. ápr. 17. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? "ha ujjat veszek akk meg rghztatni is kéne" Ebbe az országba mindenki ilyen fillérbaszónak születik?
2015. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem csak képzeld el nincs kedvem kiadni az rgher 1.5 rugót és ha nem rghs vagy Flashelt akkor ha új játékkal akarok játszani akk vegyem meg az eredetit ami vagy 10-15ezer boccs már
2015. ápr. 17. 16:40
 9/10 A kérdező kommentje:
meghogy még saját kerestem sincs így a szüleimnek is könnyebb hogy csak egy 16gigas pendrive kell mint hogy minden egy hónapban vagy két hónapban 10ezer egy játékra. Te játsz az eredeti jatekaiddal ha neked az úgy jó és. meg teheted akkor egészségedre én nem tehetem meg úgyhogy azért kell rghztatni.
2015. ápr. 17. 16:45
 10/10 anonim ***** válasza:
"Ha lehetünk cigányok, hát legyünk azok." címszó.
2015. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!