Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 70 ezer forintért kapok olyan...

70 ezer forintért kapok olyan használt laptopot amin elfut a WoW és a LoL? Ha igen tudnátok esetleg linket adni egy erre a célra megfelelő laptopról?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 22:06
 1/2 anonim válasza:

Másfél évvel ezelőtt 70.000 Ft-ért vettem egy Lenovo T400-at 8GB RAM-mal, amin ugyan alacsony grafikán, de mindkét játék fut - akár egyszerre is. Tudom ajánlani a céget ahol vettem, de az akkumulátoraik közel sem olyan jók, mint ahogy mondják. (Nekem pl. 3 órát ígértek, de 15 percnél többet sehogy sem bír.)


[link]

2015. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát persze! Kérésedre privát üzenetbe küldök el neked linkeket a jófogás.hu-ról!
2016. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!