Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszórót akkarok venni de...

Hangszórót akkarok venni de nem tudom hogy melyiket?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 2db mélysugárzót 38cm-est természetesen nem autóba vaót hanem PA-t és azt mondták hogy SAL-t ne is vegyek és használtat meg nem akarok venni mert nem akkarok pénz bukni én ebben a 2db-ban gondokozom [link] vagy [link] Rhd.495. htm ja és még azt is mondták hogy Skytec és ehhez hasolókra ne is gondolkozak szóval ebben a 2db gondolkozom amit ide linkeltem kinek mi a véleménye vagy vaaki tud valami mást ebben az árkategóriában

2015. máj. 8. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában, tehát újonnan nem nagyon van más ami jobb lenne a kinézett Master Audio-nál. Használtan max DJbörze.hu oldalon érdemes körülnézni. Skytec-et semmiképp sem.
2015. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod hogy a master audio megéri?
2015. máj. 9. 19:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel inkább egyel kisebbet, ami legalább jó minőségű? Egy jó 30 centis pár, gyári dobozban biztosan többet tud, mint egy gyenge minőségű 40-es pár egy otthon összetákolt dobozban...
2015. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

utólsonak szól

a hangszórók nem egy összetákolt ládába kerül hanem egy precizen összerakot ládába (mivel asztalos vagyok)

2015. máj. 11. 16:04
 5/19 anonim ***** válasza:
Értem. A precíz összerakás egy dolog, de meg tudod szerezni a gyári ládatervet? Mert nem mindegy ám, hogy mekkora az a láda és hogy van kialakítva.
2015. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

utolsonak


persze meg van a terv rajz is és a láda már készen is van

2015. máj. 11. 17:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazából ha annyira belemennénk a dolgokba, ahhoz mérni kéne a hangszórót, tehát pontos T/S paraméterek meghatározása után lehetne csak nekiállni a doboz tervezésének. Előtte szimulálni több programban a hangszóró viselkedését, majd a legjobb eredmények és hangolás után nekiállni csak a faragásnak. Persze hozzávetőleges adat mindig van pl. 30cm-es hangszórónak 45-65 liter, 40cm-es szórónak 65-110 liter. Persze így mit asztalos gondolom olcsóbb az anyagköltség, viszont önmagában a hangszórók drágák. A végeredmény sem mindig olyan lesz mint amit 100%-ban elképzeltél. Ezért érdemes átgondolni, hogy építesz, vagy gyárit veszel, esetleg használtan egy már bevált konstrukciót. Én is szívesen építek, de valahol van az a határ, ami felett már érdemes újat venni. Ilyen a saját, ehhez még van egy 15"-os mélyláda is : [link]
2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

értelek

igázból a láda egy Garry Thunder másolat mert sikerült megszereznem az egyik simerösömtöl

2015. máj. 11. 20:44
 9/19 A kérdező kommentje:
az számit bármin is hogy milyen végfokal hajtanám?
2015. máj. 11. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azon múlik milyen hangszóró lesz bele, ha ez a Master Audio akkor 2x300 csak bírja szerintem. Milyen erősítőd van a célra ? Egyébként én is néztem már ez az MA hangszórót párszor a ládámba, de mivel nincs róla érdemleges vélemény, így gyűjtögetek az eminence kappa LFA-ra, sajna a kilomax az nem olyan elérhető árban van pedig az is tetszetős darab lenne :)
2015. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!