Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Smart tv alkalmazások...

Samsung Smart tv alkalmazások letöltése (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettem egy Samsung Smart tv-t. Alkalmazásokat szeretnék letölteni rá, de valamiért nem sikerül. A telefon mobilinternetjét osztottam meg a tv-vel. Azzal nem lehet hiba, hisz a webböngésző a tv-n működik. (Később majd már lesz wifi router amiről menni fog.)

Létrehoztam egy Samsung fiókot, majd beüzemeltem a Smart Hub "funkciót". Minden oké, kiadja az alkalmazásokat, de mikor rámegyek akkor azt írja ki, hogy a "Letöltés sikertelen (3010)" Mi lehet a hiba? A samsung fiókba be vagyok jelentkezve mégis nem engedi letölteni. Tudna valaki segíteni? :( Válaszát előre is köszönöm!!!



2015. máj. 9. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól van beállítva az ország és az idpzóna?
2015. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh és azt hol tudom megnézni?
2015. máj. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!