Ipad mini vs samsung galay tab 3 10.1?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Melyik miben? A samsungba lehet tenni sim kátyát?

Ipad minim van, és gondolkozok rajta hogy le cseréljem-e, mert szinte csak filmezésre használom esténként és az ipadnak nem olyan a felbontása... nem teljes képernyőn mutassa a filmet. Mint ha egy 7 colos tableten filmeznék. ezért gondoltam a samsungra. Ott teljes képernyőn mutatja a filmet? Vagy van valami ami olcsóbb és jobb ezektől a tabletoknál?



2015. máj. 26. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek érdemes tabletot tartani ha épp a samsung galaxy s4-emről váltok majd Note 3-ra?
2015. máj. 26. 18:37
 2/4 dirty válasza:
Én mindegyiket használom, szoftverfejlesztőcégnél dolgozom. A retinás mini iPad nagyon jó, de ha filmet nézel, minél nagyobbat akarsz, nem? Olcsó, jó választás a nexus 7 2013, ebből már refurbished-et kapsz boltból, garanciával 50 ezer körül, és ezen mindig a legfrissebb android fut, és sokkal kevesebb buggal, mint más androidos eszközön.
2015. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég csúnya az a nexus 7... az ipadom sajna nem retinás. Így elég zavaró a kijelzője amikor közelebb nézem. Meg nem a teljes képernyőn mutatja a filmet. Ezért gondoltam a samsungra. De lehet hogy nem is érdemes a tablet ha samsung galaxy note 3-at veszek?
2015. máj. 27. 13:29
 4/4 anonim válasza:
Én is egy sams . Galaxy tab 3 10.1 tulajdonosa vagyok . Nagyon szeretem , most lesz egy éve hogy használom . A felbontása jó , nekem az egyedüli problémám csak az hogy néha kicsit lassú , de ez valószínűleg csak az alkalmazások miatt van . Szerintem azért megéri , legalább is ha csak filmet szeretnél nézni rajta !
2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!