Milyen hangfalszettet vegyek?

Figyelt kérdés
5.1es hangfalszettet vennék erősítővel, de olyan kéne amit xbox360-ra tudok kötni, és viszonylag olcsó.
2010. márc. 3. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem yamada házimozim van és nagyon jol szol ahhoz képest hogy 10000 ft

tescoba nézz szét

2010. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ThodEE GoD ***** válasza:

nem mindegy H mihez kötöd?:)

Lényeg H legyen ugyanolyan csatlakozása, vagy egy olyan átalakítód.


Genius t ajánlom

2010. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az van h az xboxnak optikai csatlakozója van...és azt át lehet alakítani? vagy ha igen, akkor nem romlik a minőség?
2010. márc. 5. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem Acoustic Solutions DS 633-as 5.1 hangfalszettem van ami már vagy 3 éve megvan,de nagyon meg vagyok vele elégedve.

20 ezer volt az ára.

105 watt a teljesítménye de nem adnám oda egy Genius-ért sem mert nagyon jól szól,sok hangzásmód választható,a mély is szépen és erősen nyomja.

De ilyet már sztem nem nagyon lehet kapni,én is a Genius-t ajánlom.

2010. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Az ilyen 5-10 ezres hagfalszetteken nemhiszem hogy van optikai csatlakozó ( mondjuk nem tudom hogy a Geniuson van e de az enyémen van :) )

2010. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan 40 környékén keresek...max 60ezer. A Genius-t nem nagyon találtam amin lenne:P
2010. márc. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!