Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Dell Latitude E5420

HP Probook 6550b

IBM Thinkapad T410

Nekem személy szerint az IBM tetszik legjobban külsőleg de ahogy elnézem hardverileg is jó!

Kérlek írjátok le melyik lene a jobb!

Amugy youtubozásra, videó nézegetés videó vágás szerkesztés-re használnám de néha játszanák is rajta!


2015. júl. 31. 14:39
 1/7 szántóvető ***** válasza:

nézzük a legutolsót,Lenovo thinkpad t 410:ebből van vagy 10 fajta,mink más-más felszereltségű.

amiket felsoroltál azok integrált vga-val vannak,én 250-et nem adnék egy ilyen laptopért.ha jól gondolom ilyen árkategóriában keresgélsz.

ez pl. egy jóval erősebb gép mint az általad felsoroltak,elfut rajta a pl. gta 5 közepes beállításokkal. [link]

2015. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom összezavar, de az általad felsorolt feladatokra bőven elég egy negyvenezret kóstáló használt laptop. Kétmagos pricival, profi felépítéssel.

Van elég ilyen a piacon.

De sok sikert a keresgéléshez.

2015. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
használtan venném és használtan ezeket találtam amm 7-75ezerért veszek használtan
2015. júl. 31. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

45 ezerért vettünk tökéletes állapotú profi, fémházas kétmagos laptopot.

Ne komplikáld el.

2015. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt választanám.

[link]

2015. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a cég Franciaországból és Belgiumból hoz be használt, vállalatoktól leselejtezett, kiváló állapotú laptopokat. Megbízhatóak. A bolt Budapesten, a Lehel csarnok galériáján van.
2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!