Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 8. osztályos lány vagyok, és...

8. osztályos lány vagyok, és középsuliba szeretnék egy laptopot. Megérné megvenni az Asus Transformer book T300 Chit vagy a T100 Chit? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Ha jól tudom Magyarországon is lehet már venni (ha nem így van javítást kérek). Szerintetek megérné megvenni, ha hosszútávra tervezek vele? Mondták már, hogy felesleges egy ilyen és inkább válasszak egy sima laptopot, viszont én nagyon szeretném ezt.

Olyanok véleményét is várim akiknek van Asus vagy bámilyen más ehhez hasonló 2in1 gépük. Vélemények között olvastam hideget és meleget is, szóval nem tudok dönteni. Elsősorban házi dolgozatokhoz, telepített illetve letöltött játékokhoz és internetezésre szeretném használni, tehát elég alap dolgokhoz.



2015. aug. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ennek köze sincs egy laptophoz. Ezeknek nagyon gyenge a teljesítménye, telefonokba szoktak ilyeneket rakni. Kicsi tárhely, kevés memória, egy ugyanennyibe kerülő notebook jobb teljesítményt produkál minden téren. Nem éri meg ilyet venni. Ez egy Tablet + billentyűzet.
2015. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs köze a laptophoz. Nem várom olyan hatalmas-nagy teljesítményt, mindössze annyit hogy tudjam használni.
2015. aug. 18. 12:06
 3/3 szántóvető ***** válasza:

tesztet olvashatsz róla.ahogy ott is írják a 2 giga ram kevés,4 gigás modellt válassz.egyébként nyilván használható.ha ilyenre fáj a fogad akkor vedd meg.

[link]

2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!