Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség egy laptop és...

Mi a különbség egy laptop és egy tablet PC között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 11:44
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:
2015. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz.


Csak azért kérdeztem, mert tablet PC-t láttam (kinyitott állapotban, billentyűzettel) és nem értettem hogy lehetséges ez. Látszik, nem ennek a kornak a gyermeke vagyok!

2015. aug. 26. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan nagyobb méretű tabletek, amire lehet billentyűzetet kapcsolni, és így laptop lesz belőle, vagy éppen fordítva, de ezek már bőven 200 ezer Ft fölött kezdődnek legolcsóbban.
2015. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az operációs rendszertől is. Pl a Windows 8.1-es tabletek tulajdonképpen ugyanolyan rendszerren vannak mint a fix pc-n vagy laptopon. Vannak 2in1 eszközök, ezek tabletek a rendes Windows rendszerrel, csak a dokkolójukhoz(billentyűzet-tapipad részhez) csatlakoztatva laptopok lesznek a szó szoros értelmében. Asus Transformerbook T200-as készülékei nagyon tetszetősek Számomra.
2015. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!