Létezik olyan TV, amin be lehet állítani, hogy a reklámoknál ne bömböljön?

Figyelt kérdés
Sok tv csatornán nagyon hangos a reklámblokk, a gyerek állandóan felébred.

2015. aug. 30. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Automatikus hangerő kiegyenlítést keress a beállításaik között.Vagy működik, vagy nem.Általában nem :)
2015. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
A tévék nagy részén van fülhallgató csatlakozó, azzal hallgatva nem zavarja a környezetet.
2015. aug. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a kérdésedre válaszolva: van.

már vagy tizenöt éve fejlesztik ezt a lehetőséget, de a reklámcégek is résen vannak..

volt egy JVC tv-m, azon be lehetett állítani, de aztán valami miatt "kezdett nem működni"...


a nagyobb tv áruházban megmondják melyik..

2015. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:
Mindegyiket be lehet úgy állatíni a hangerő szabályzó segítségével.
2015. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy Sony Trinitron tv-m van, nem találtam a beállítások között automata hangkiegyenlítést.

A fejhallgató nem jó ötlet, mert egyrészt a nejemmel együtt nézzük a tévét és közben beszélgetünk is, másrészt nem hallanánk a gyereket, ha valami gondja van.

2015. aug. 30. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, távirányítónak hívják. Ha reklám van felveszed, és lejjebb csavarod.
2015. szept. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan készüléket keresek, amiben ez a funkció gyárilag benne van, hogy ne kelljen külső kütyüvel vacakolni: [link]
2015. szept. 3. 03:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a tévét, olvass könyvet.
2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt se értem minek nézz ma valaki úgy tvt, hogy nem veszi fel, én csak úgy szoktam. Aztán átpörgetem a reklámot.


De, hogy valaki ennyire lusta legyen...

2015. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#-9 nek

Én a tv-t csak nézem, és nem visszanézem. Vannak friss hírek és vannak filmek, amiket meg lehet nézni anélkül is, hogy felvennéd.

A friss hír felvéve a kutya vacsorája...

2015. szept. 17. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!