Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Javítható a fülhallgatóm? Help!

Javítható a fülhallgatóm? Help!

Figyelt kérdés

Üdv!


Mi a baja annak a fülhallgatónak, aminek mind a 2 oldala szól, csak éppen az egyik az fele olyan hangosan, mint a másik?

Kábel? Hangszóró? Mi a hiba?



2015. szept. 5. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi a hiba úgyse javítható meg.
2015. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy javítható. Méghozzá úgy, hogy a hangosabb felét valahol megszakítod, és odateszel egy potmétert. kOhmos nagyságú vagy néhány száz ohmos kéne. Addig tekergeted vagy én kergetem, amíg egyenlő hangos nem lesz. Innen tudod mekkora ellenállás kell oda. Teszel oda egy akkora ellenállást, és tádááám. Egyenlő hangosak. :D Csináltam már ilyet.
2015. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy javítható e nem az, hogy kókányolható e.

Akkor lenne javítható ha a kábelben van a hiba és a kábel a hangszórókhoz is jack dugóval csatlakozik mert akkor másik kábelt kell beledugni. De szerintem a kérdéses fejhallgató nem ilyen.

2015. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Definiáld a kókányolást!


Ha szépen csinálja amit leírtam, és zsugorcsővel elfedi az ellenállást, tökéletes javulást ér el. Ha nem értesz hozzá, kérlek maradj csendben. :D

2015. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem inkább neked léne csendbe maradni te ezermester. Amit ajánlottál az még akkor se javítás ha lenne hozzá rendes forrasztópákája és tudná is használni. Remélem nem szervizben dolgozol mert elég szégyen lenne attól a cégtől ha ilyen munkát csinál. Ellentétben veled én tudom, hogy miért egyenlítődik ki a hangerő egy ilyen művelet után és azt is, hogy a hangképben megmutatkozik a roppant agyas eljárás eredménye.
2015. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na vajon miért nem egyenlítődik ki a hangerő ezután? :D Van fázistolása egy elhanyagolhatóan kicsi kapacitású ellenállásnak? Kérlek magyarázd el. Te olyan okos vagy!
2015. szept. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De még valami: Próbáld ki! :D Nem csak nem értesz hozzá, hanem még nagyzolsz is a hozzánemértéseddel. Gondolom soha nem javítottál meg semmit. Amúgy nem szervízben dolgozom. Szimplán villamosmérnök vagyok.
2015. szept. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én itt kiszállok. Te győztél, magyar mérnöknek párja nincs széles e kerek világon.
2015. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az indoklás hiánya is visszajelzés! :)))))
2015. szept. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!