Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem megy a TV és a házi...

Miért nem megy a TV és a házi mozi egyszerre?

Figyelt kérdés
Vettem egy új Sony Tv-t meg egy Sony házi mozi rendszert ami igazából működik de amikor simán csak tv-t akarok nézni akkor nem. Ha dvdt nézek tökéletesen működik kép hang, viszont ha tv-t nézek akkor csak a tv hangszóró. Az lehet e probléma, hogy a set top box is hdmi kábel és az a kettesen van a házi mozi az egyesen és ezt valahogy szinkronizálni kéne? Olyan amúgy mintha a házi mozi lenne a vezér a tv pedig a második nem tudom próbálok utána olvasni de nem jövök rá.

2015. okt. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem lg tv és sony házimozim van. nekem van olyan a tvmen, hogy hdmi(arc). Oda van kötve a házimozi!

És a tv-n is külön bekell állítani, hogy szóljon!

Van egy olyan, hogy simplink! ott kell.

Sajnos sony tvn nem tudom, hogy van.

2015. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

olyat is tud, hogy automatikusan a tv be-ki kapcsolásnál be és ki kapcsol a házimozi is. Szóval nem kell külön kapcsolgatni őket!

Nem tudom tudtam e segíteni. De hátha!

2015. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!