PS3-PS4-XBOX 360 vagy XBOX ONE vagy wii? Árban mik lennének a végösszegek, a lényeg hogy kamera is legyen hozzá, és több játékcím amikhez használható a kam. Bővebben

Figyelt kérdés

Tehát vennék egy konzolt. Leginkább csak kamerás játékok miatt, más most nem érdekel. Melyik jobb erre a Playstation féle vagy az xbox kamera? Melyik gépre van több kamerás játék? 4gb-os konzol elég ezekre vagy jobb lenne az 500gb?


Mi a helyzet a wii-vel? Egyszer kipróbáltam évekkel ezelőtt... jópofa de már nem látom sehol újonnan, csak ez a wii u, ez ugyanaz? Ehhez is kellene kamera,meg az az egyensúlyozó pad? Mennyire jönne ki? A PS és xbox esetében elég a kamera vagy ott is vehető pad?


Köszi


ui: tudom idővel megunhatóak a kamerás játékok, de egyenlőre más játék nem érdekel, néha a nap végén jó lenne ezekkel szórakozni, sport stb.



2015. nov. 18. 17:41
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

A Wii U és a Wii nem ugyanaz, olyan a különbség, mint mondjuk a PS4 és a PS3 között. Plusz a Wii U fő lényege a tablet szerű kontroller, amit sok játék érdekesen használ ki.


Mindenesetre ha neked csak a kamerás játékok kellenek, akkor Xbox 360 + Kinect. Én nem igazán szeretem, de kontroller nélküli mozgást is érzékel, és egész nagy támogatottság (sok játék) van rá.


Wii-re is nagyon sok "mozgós" játék van, és szerintem sokszor jobbak is, de nem kamerával működnek, hanem a kontrollerben lévő érzékelővel + infrával. Wii U-ra is van néhány ilyen (sőt, minden probléma nélkül lejátssza a Wii játékokat is), de nem feltétlenül azt vennék, ha neked csak a mozgós játékok kellenek. Sima Wii-t inkább, mert jóval olcsóbb, és szerintem nem kell félni a használtpiactól sem, nem mennek ezek tönkre olyan könnyen.

2015. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én xbox one-t vennék. Futnak rajta a 360as játékok, de megjelennek az újabbak is. Fejlettebb a Kinektje mint a 360nak.
2015. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Wii-t, vagy WiiU-t ajánlok, mert sokkal olcsóbbak, mint a PS3, vagy az XBO.
2015. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!