Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minimum 10 colos tabletből...

Minimum 10 colos tabletből melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Nagyimnak kellene egy tablet amin tud keresztrejtvényt fejteni és újságot olvasni, mert a gyengülő látása miatt kényelmesebb neki a képernyőről olvasni amit nagyítani is lehet. Így abszolút nem kell erős hardver, a lehető legolcsóbb tabletet szeretnénk ami megvan legalább 10", én egyenlőre csak 25,000ftért találtam, vajon ennél olcsóbban van valahol?

2015. nov. 21. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mennyire lesz neki egyszerűbb az élete, hogy ha egy fos tabletet adsz a kezébe, mert alsó kategóriában mind fos.
2015. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni 19.990,- Forintér is, de ezek leginkább csak vágódeszkának valók, vagy arra hogy egy 6 éves gyerek fél év alatt szétüsse, nem kár érte.


Ha sok bosszúságtól szeretnéd megkímélni a nagymamádat, akkor ennél egy kicsit többet kéne rászánni.


Lehet kapni olcsón Refurbished tableteket, például:


[link]


Ennél alább nem nagyon adnám.

2015. nov. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A keresztrejtvények megfejtésére és az újságok olvasására valóban min. 10" a kényelmes, de tudni illik a 4:3 sokkal alkalmasabb, de inkább kényelmesebb rá (lásd: 9.7"). Sajnos ebben az árkategóriában 9.7-es méret nincs, de 7.9" van. A kikötéseidnek az meg nem felel meg. Előző kettő: a kérdező megmondta, hogy nem kell erős hardver. A nagyija szemének a gyengébb felbontás sem fog ártani (azért annyira nem rossz az a HD 720p sem, hogy elrontsa a szemét 10"-on), azonban egy újság lapozgatására neten nem hogy nem kell erős hardver, de akár kis is hagyhatnák az egész lapkakészletet a tab-ból.

Az ajánlatom:

[link]

Ez a lehető legolcsóbb.

Szerintem ez a kritériumaidnak teljesen megfelel. Ha jellemeznem kéne akkor kb. a "korrekt" jelzőt kapná. Ám ha számításba vesszük, hogy rejtvény fejtésre meg újságok olvasására kell akkor pedig szó szerint tökéletes.

2015. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért 10 colon 1024x600 felbontás az egyszerűen nevetséges, olyan szőrösek lesznek a betűk, hogy a nagyijának kifolyik a szeme.

A márka megbízhatóságát illetően is vannak kételyeim.

2015. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyet értek veled (utolsó), de sajnos azzal nem fog a kérdező többre menni, hogy leírom neki negyedszerre:

Alsó kategóriában nem érdemes venni tabot mert °°°°. 10 colon meg elég nagyok ahhoz a betűk, hogy a nagyiját pont ne érdekelje, hogy milyen szőrösek. A márka meg hát... A kérdező azt is világosan megmondta, hogy ennyi pénze van rá. Akkor meg szerintem nem kell agysebésznek lenni ahhoz, hogy kitaláld: nincs márkás (Samsung, LG, iPad esetleg Huawei) 10"-os tab alsó kategóriában. Illetve ahhoz sem kell tudósnak lenni, hogy beírjunk egy árhatárt, vagy vmilyen szűrő az árukeresőbe, v árgépbe. Azonban mind a két általad mondott bökkenővel egyet értek. Azonban azért kötöttem bele mert szerintem a mamája nem igényes az ilyesmikre (ha a nagyija szemüveges akkor akár lehetne 4K-s is a képernyő mindegy lenne neki).

2015. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Tanácsotokra rádolgoztam hogy ne menjen az olcsóság a használhatóság javára, a Blow SilverTab 10 HD 3G névre hallgató tabra esett a választás 38k-ért. 10.1" 1280*800-as IPS képernyővel, 1,3ghz 4 maggal, 1 GB RAM-al nagyon megfelel a célra, meglepően szép a képernyő pedig ez azért nem a felbontások csúcsa. még a játék is gond nélkül futott rajta amit kíváncsiságból feltettem. ezen kívül kellemes hogy csak 460 gramm, nem olyan nehéz mint sok hasonló képernyőméretű társa, és az akksi is nagyon jól teljesít a maga 6000 mAh-jával.

2015. dec. 27. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!