Mitől zúg egy régi tv?

Figyelt kérdés

Sima képcsöves, ránézésre az 1700-as évekből :)

Ilyen fehér zaj szerű zúgás van a háttérben, mint mikor analóg a kereső, és nem pontos a frekvencia beállítása, vagy gyenge a vétel a kis kétágú antennán, kb így tudom elmagyarázni.

Persze ez nem lehet, mert dekóder van rá kötve, de ha bárkinek van valami ötlete, kérem ossza meg, köszönöm.


2015. dec. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1700-as években még nem a hálózati 230V-ról működtek a tévék, szóval szerintem tutira a konnektorból megy bele a zavar!
2015. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Király vagy
2015. dec. 30. 18:38
 3/6 anonim válasza:
1700-as években már volt tv ? lol
2015. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt, legalábbis nem tudok róla, ez csak egy célzás volt, hogy nagyon régi, de már kezdem megbánni, hogy így akartam éreztetni :) az első meg erre gyorsan ráharapott, mer az egyetlen amit észrevett a kérdésben és gondolta ő meg azt érezteti, hogy nem vicces, vagy nemtudom. Mindegx az a része lényegtelen, a lényeg;

Nagyon régi, ta

2015. dec. 30. 21:52
 5/6 A kérdező kommentje:

*talán 25-30 között valahol.

Ha van itt olyan, aki a kérdésre válaszol, nem csak trollkodik, kérem segítsen :)

2015. dec. 30. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha meg nem a konnektorból megy bele a zavar, akkor meg az lehet a baja, hogy a régi-régi norma szerint gyártott tévéknél a hagvivő és a képvivő fekvenciája között még csak 5,5MHz volt a különbség, most meg már 6,5MHz, szóval a tévé egyszerűen rossz helyen keresi a hangjelet.
2015. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!