Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Samsung Galaxy Tab S 10.5...

A Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-fi tabomon miért nem lehet Real Racing 3-ban föntebb venni a felbontást?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az a felbontás amin van, annál ez a tab többet tud. Csak kb. hogy demonstráljam: a fák 2D-sek (tehát a grafika is lentebb van a kelleténél), minden autó körül paint-es, recés körvonal húzódik és a fényviszonyok is nagyon gyatrák. Az egyik barátom iPad Air 2-én teljesen megvannak oldva az előbb emlìtett problémák. Azonban a játékban sehol sem lehet fentebb venni a grafikát/felbontást. Mit tegyek? Vagy hogyan tudnám fentebb venni a az utóbb említett grafikát/felbontást?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 31. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőbe: real racing 3 graphics mod apk download és keresel egy oldal ahonnan le tudod tölteni, de nem valószínű hogy menni fog maxon, mert exynos 5420-nak túl nagy falat az 1600x2560-as képernyő.
2016. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez a Giria Studio féle APK ami iterneten letölthető nem vírusos? Azért is kérdem, mert én még soha nem láttam olyan appot amit csak interneten lehet letölteni?
2016. jan. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!