Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Hyundai TRC 851 kazettás...

A Hyundai TRC 851 kazettás magnónak van fejhallgató kimenete?

Figyelt kérdés

#Hyundai TRC 851
2016. jan. 5. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt azt írja, hogy nincs:

[link]


"Vstup jack ne"

jack bemenet: nincs

2016. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

franc.Hasznos a válaszod,csak nem örülök neki.Persze ez nem a te hibád.

Azért kellene a jack bemenet mert van aktív hangfalam,és arra akartam rákötni.

Így nem lesz belőle semmi.

Szerettem volna egy kazettás magnót,ami olvassa cd ből az mp3-at és van rajta usb nyílás is.Ennek a Hyundai nak van egy bátyókája,azon meg aux bemenet van.Ki akar 2x1 watton zenét hallgatni?Meg dinamic bass bosst?ugyanmár.Ha két utas lenne,azt mondom,talán.De se hangváltó.csak két szatelit,ami az összes frekvenciára rá van uszítva.Vicc.Hol találok én ilyen paraméterekkel rendelkező magnót,amin van 3,5 jack kimenet?

2016. jan. 6. 06:26
 3/8 vatafak ***** válasza:
kazettás magnó....mekkora flash !!
2016. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg?

[link]

2016. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó a link,de van három kritérium,ami szerint választanék:Kazetta lejátszás,usb olvasás,és fejhallgató kimenet.Ragaszkodom a kazettához,mert sok van nekem még.Fejhallgató kimenet azért kell,mert aktív hangfalra kötném a magnót.Usb lejátszás pedig az mp3 számokhoz kell,mert a cd nálam nem nyerő.Ezért nem is tértem ki rá.
2016. jan. 7. 06:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de:

Miért nem nyerő Nálad a CD, de a kazetta meg igen? Csak azért, mert sok kazettád van? Ezek mind gyári felvételek vagy profi deck-kel felvettek, minimálisan használtak, króm hordozójú szalagon vannak? Ha nem, akkor milyen minőséget vársz tőlük? (ha már a hangrendszerre ennyire kényes vagy)

Gondolom azt is tudod, hogy egy CD hangminőségben, élettartamban nagyságrendekkel veri a kazettákat, a kétféle lejátszót meg nem is érdemes összehasonlítani...

(magyarul: analóg jel <> digitális jel, mágneses <> optikai, jel-zaj viszonyok, stb...)

Milyen minőségű szerinted a kazettás része egy ilyen gépnek?

De, hogy konkrét választ is írjak:

[link]

Ez mindenben megfelelne az elvárásaidnak. Na de az ára?

Többszöröse annak, mint amennyit ér...

Gondoltál már arra, hogy a számodra annyira kedves zenéket az internetről letöltsd mp3-ban (netán flac-ban)?

(én ezt csináltam, ráadásul teljesen ingyen)

Tárolni meg azon tárolod, amin akarod.(bár semmilyen adathordozó nem örök életű. De egy kazetta a legkevésbé...)

Remélem, nem sértődtél meg?

2016. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szűz Máriám!

Ember!1976-os kazettáim vannak,cd ről ugyanezt nem mondhatom el,átlag öt évet éltek nálam.Nincs semmi bajom amúgy a cd vel,csak én is usb használok helyette.Hogy akkor miért kell nekem kazettás magnó?Mert sok olyan kazettám van,ami számomra fontos,szeretett zenéket tartalmaznak.Persze,letölthetném youtube-ról is,már ha persze megtalálom.Jó az usb meg a cd,de nincs olyan feeling je mint a kazettának.Nem nagyon tudom,milyen minőségűek,mikor,hol és mivel vették fel őket,de szépen szólnak,és tisztán.Van olyan kazettám,amit most bontottam ki a műanyag csomagolásból.Persze,nem hiszed.Pedig a pincében egy elrejtett kartondobozban találtam őket.Valószínűleg az előző tulajé lehetett.Olyan számok vannak rajta,amik többsége jogvédett.A cd ről még egy szösszenet,ha megengeded.Sérülékenyebb,és több helyet foglal el mint az usb.Kazetta az kazetta.Rosszabb minőségű,de nem annyira sérülékeny mint a cd.És a meghajtó mechanikáját könnyebben lehet javítani,mint a cd nek.Ez már messze benne jár az offolásban,mert roppantul eltértünk a tárgytól,midenesetre ez az utolsó válaszom,egyrészt mert megtudtam amire kíváncsi voltam,másrészt meg megtaláltam az igazit.

[link]

ez a készülék mindent tud amire nekem szükségem van,ilyenre gondoltam.Persze,ebbe is bele lehet kötni,de én innéttől kezdve nem vagyok hajlandó válaszolni senkinek.Téma lezárva.

2016. jan. 8. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

"Persze,nem hiszed."

Miért ne hinném?

Nem volt bennem semmi sértő (bántó) szándék, ahogy írtam is...

Na, most van befejezve.

2016. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!