Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné megvenni ezt a fejhall...

Megérné megvenni ezt a fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Nem sok jót hallottam a rádiós fülesekről,az a helyzet hogy a vezetékes fülesem behalt a vezeték miatt és hogy ezt elkerüljem gondoltam veszek egy ilyet csak hát elég borsos az a 20k HUF érte szerintem.Azt szeretném kérdezni hogy csak a szobában,vagy csak a gép elötti zenehallgatásra,néha játékra,youtubera,filmezésre mennyire lenne alkalmas és kb mennyi az élettartama, és hogy kb ár/érték arányban milyen lehet?Megéri megvenni vagy inkább jobb lenne egy 10 essel olcsóbban kábeleset venni?Nekem nem kell hogy mikrofonos legyen csak szóljon minél jobban. Erről lenne szó:


[link]



2016. jan. 23. 05:46
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha inkább kábeles akkor milyen fülest ajánlanátok?
2016. jan. 23. 05:50
 2/6 anonim ***** válasza:
NE! Ha nagyon jót akarsz kb 20 ezerért akkor ezt vedd meg : [link] EZ Nagyon komoly cucc és ennyit megér mindenre alkalmas otthon is utazáskor is stb...
2016. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem rossz de amit linkelt lehet jobb de mind2 jól szól!
2016. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a 26 ezres már nem fér bele a keretbe :/ de lehet nézek másik fülest a sony helyett is mert elbizonytalanító hogy nincs róla adat,meg hogy 12 hónap garancia van rá összvissz.
2016. jan. 23. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] mondjuk egy ilyen?
2016. jan. 23. 16:44
 6/6 László Próféta válasza:
Inkább próbáld meg előb ezt: [link]
2016. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!