Melyik a legjobb laptop, illetve számítógép?

Figyelt kérdés
Tudom, sok mindent lehet figyelembe venni, de ártól és laptopoknál súlytól függetlenül írjátok le hogy szerintetek melyik

2016. febr. 24. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen értelmetlen kérdés - de ezzel te is tisztában vagy.

Most őszintén: ennyire unatkozol?

2016. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Sokminden számít, ezt így nem lehet meghatározni! De például: én max. 140 ezerért akarok majd laptopot venni, ennyiért pedig az Acer Aspire E5-572G-33KP a jelöltem, ennél jobbat nem találtam a keretemen belül.

Szóval attól is függ a dolog, hogy mennyi pénzed van rá, és hogy mikre használnád. Persze anyagi kereten belül azért illik a legjobbat ajánlani/venni.

2016. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Persze anyagi kereten belül azért illik a legjobbat ajánlani/venni."

De nem mindegy a cél, amire a gépet szánják ( a tárhely a fontos, a processzor sebesség, a nagy memória, a tárhely mérete, a kijelző mérete, a felbontás maximuma, ...?). Az sem mindegy, hogy az árban milyen plusz tényező van benne. ( Legálisan telepített, újra telepíthető Win., vagy csak Linux, kiterjesztett garancia, háztól - házig garancia, ingyenes felhő tárhely, valamilyen ajándék kiegészítő...)

2016. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%

Néhány alap dolog manapság, amiket egy modern laptoptól vagy pc-től elvárnék: - Legalább 8 GB memória

- 240 GB SSD plusz 1Terra HDD

- 2GB-os videókártya

- minimum 5. generációs i5-ös proci,

itt persze jobb a magasabb órajel.

Persze ez függ a pénztárcától, igényektől, a felhasználás jellegétől.

2016. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!