Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HBO GO és HBO OD között miba...

HBO GO és HBO OD között miba különbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem tudom hogy melyik szolgáltatót válasszam. És igazából ez az OD nem tudom mennyvel több vagy jobb mint a GO esetleg ugyanazok a Filmek vannak rajta?

2016. márc. 31. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az HBO GO mindenfele mobil device-t is tamogat (telefon, tablet, etc), az OD az csak tv-n erheto el, szerintem ez a kulonbseg. Nezhetetlen semmi filmek es sorozatok vannak rajta btw, ami meg esetleg jo, azt mar lattad.


Az HBO csatornak azok jok, ott mindig van mit nezni. De az OD az egy szar.

2016. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az HBO GO egy önálló VoD szolgáltatás ami számítógépen, mobilon, tableten és Okos TV-n is működik.

Az HBO OD-t, meg maguk a szolgáltatók biztosítják a saját ( set top box ) eszközükön keresztül.

Kevesebb tartalom van rajta mint az HBO GO-n, szóval csak az OD miatt nem éri meg másik szolgáltatót választani. Esetleg akkor jöhet jól, ha nem tudod megoldani a GO tv képernyőn történő nézését.

2016. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor valószínűleg UPC Direct lesz :D ott nincs OD de ezek alapján nem is kell.

GO-nak a kivetítését meg megoldom úgy hogy a laptop rá a tv-re HDMI-vel aztán már tudom is nagyban nézni :D

Gondolom netből csak korlátlant érdemes kérni?

2016. márc. 31. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:

A UPC Direct jó választás. :)

Egyébként igen, mindenképp korlátlan net szükséges. Nagyon jó a képminősége az HBO Go-nak, de pont emiatt elég sok adatot is forgalmaz.

2016. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Netet is érdemes a UPC Directől kérni?
2016. ápr. 1. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom.

Bár ahogy nézem hurokátengedéssel szolgáltatnak. Tehát a Telekom vagy az Invitel hálózatát használják ( attól függ mi érhető el ).

Így csak akkor lehet érdemes a UPC Direct-től netet kérni, ha kedvezőbb áron kínálják a fent említett két szolgáltatónál, és ha nincs más lehetőség ( Pl Digi, vagy egy helyi szolgáltató ).

2016. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hallottam én is épp negatívat, itt T van, de a T-t nem aklarom mert drágák, ez még hadján, de igen szemetek.

Sajnos nincs csak helyi mikrós de az még szerintem rosszabb.

2016. ápr. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!