Korlátlan mobilinternet?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy tényleg van-e korlátlan használatú mobilinternet, mert olvastam, Facebookon amikor megosztották és az oldalukon de ott csak telefont lehet kihozni hozzá, de nekem stickkel kellene pc-hez. Ha igen van-e lefedetsége Nyíracsádon?

2016. ápr. 23. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

NINCS korlátlan, még akkor se, ha előfizetéses.

Nézd meg a cégek lefedettségi térképét, tudtommal a Vodafone hálózata a legjobb.

2016. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nekem telekom-os van de 30gb adatforgalom. A UPC osztotta meg hogy korlátlan adatforgalom de nem tudom pontosan hogy igaz-e. Ezért kérdeztem.
2016. máj. 24. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban van a UPC nél korlátlan mobilinternet. A legkisebb csomag sebessége 1 Mbit/s, míg a legnagyobbé 4 Mbit/s. A jelenlegi sebességed (ha 4G képes az eszközöd, illetve van 4G lefedettség) 150 Mbit/s, azaz ennél lényegesen lassabb lenne még a leggyorsabb csomag is. Bár a gyakorlatban nem sikerült még sosem 150 Mbit/s-ot mérnem, de átlag a 100 Mbit/s-ot eléri a tényleges sebesség.


Továbbá az ÁSZF-ben van egy olyan pont, hogy ez csak mobiltelefonon használható, laptopon, illetve táblagépen elvileg nem használhatod.

2016. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!