Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 14' 1600x900 vs 15,6' 1920x108...

14' 1600x900 vs 15,6' 1920x1080 nagyon sok különbség van? Az első elég jó, hogy a filmeket szép felbontásban nézhessem?

Figyelt kérdés

Ha konkrétabb adatok kellenének akkor: [link]

[link]

Főként az érdekelne, hogy az egyik kijelző mennyivel jobb a másiknál, de abban is segíthetnétek, hogy megéri-e laptopsystem.hu-ról rendelni, hogy ennyire olcsó és hogy milyen buktatói lehetnek, valamint hogy miért érné meg az egyik/másik gépet megvennem, és hogy szerintetek a Thinkpad billentyűjének a gombjai tényleg olyan közel vannak-e egymáshoz, hogy kényelmetlen legyen, mivel én annyira nem tudom eldönteni. Előre is köszi:)



2016. ápr. 30. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyobb kijelzore mennek ra. a laptopsystemen hasznalt gep van, azert annyi. ha nem hurcolaszod lehet asztalit kellene venned. a keparany akkor fontos ha filmet nezel. ami jelleg minda a kettonel 16:9. ha full hd videot akarsz nezni egy 15os vagy 14es laptopon 30 centirol akkor a nagyobb felbontasu
2016. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy használt, csak hogy vajon ez a gépen (pl élettartam) mennyire lenne "észrevehető". Igazából kollégiumba fogom magammal cipelni kéthetente, ezért is lenne jobb a kisebb kijelzőjű. Lehet hogy nem fog annyira a zavarni a felbontásbeni különbség, mivel jelenleg egy 15,6'-os, 1366x768-as felbontású laptopon nézem a sorozatokat :'DD

Köszi a választ!

2016. máj. 2. 20:07
 3/3 Osynho ***** válasza:
A kijelzők minőségét nem mutatja meg a felbontása.
2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!