Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth hangszóró rádió...

Bluetooth hangszóró rádió funkciója?

Figyelt kérdés
Üdv! Vettem egy bt hangszórót,ami rendelkezik rádió funkcióval.A problémám csak az,hogy amikor rádióra váltok,csak sistereg,de nem talál rádió adót.Van ennek valami módja,hogy működtetni tudjam? Használatija sajna nincs és neten sem találtam meg pdf-ben. A típusa pillxl bt50. Igen,gagyi kínai tudom,de erre volt pénzem.

2016. máj. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A mobiltelefonod rádió funkciója sem működik a füles nélkül.

Szólhatna a hangszórója is, de antenna nélkül nincs rádióvétel, ezért a füles vezetéke az antennája.

Valahova valamiféle antennának valót kell beledugni.

Na azt keresd, hogy hova (talán az audio in-be)

2016. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha,próbáltam de akkor csak ennyi történik,hogy átvált "aux-in mode" ra ami azt jelenti,hogy csatlakoztathatok rá akár egy walkmant is. De egyébként ezeknek beépített antennájuk van...kellene,hogy legyen....
2016. máj. 12. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:

A mobiltelefonnak sincs, mert erre a frekvenciára nem igazán lehet "be" építeni.

Vagy Te már láttál füles nélkül működő telefont?

2016. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a telefonról beszélek hanem arról ami a kérdésben is szerepel...hagyjuk a mobilokat a kérdés a bluetooth hangszóróra vonatkozik...arról kérek infót.
2016. máj. 13. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer!

"A mobiltelefonnak sincs, mert erre a frekvenciára nem igazán lehet "be" építeni. "

2016. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mondat vessző utáni részét értelmezd!
2016. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!