Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2db univerzális távirányító...

2db univerzális távirányító programozása hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy urc22b távirányítóm beleteszem az elemeket. 3x felvillan a led és hiába próbálom pl ez szerint a urc22b-t beállítani: [link]

Nem megy. többször nem villan/világít fel a le. kamerával néztem nem ad infrafényt. valami baja lenne a távirányítónak? Sony tévém van. A másik távirányítóm rc-univ-02bk-chr ez semmit nem reagál viszont még "új szaga van meg minden" mert nem rég kaptam eredeti csomagolásban. Az elem jó mert egy full jó univerzális távirányítóból vettem ki ami lcd-s meg ledes világítása van a gomboknak :D


2016. máj. 12. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!