Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom összekötni a laptopo...

Nem tudom összekötni a laptopom a tévével HDMI-n keresztül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor össze kötöm őket, a tévét át állítom, hogy a HDMI-n érkező jelet jelenítse meg, de azt írja ki, hogy nincs jel. Miért?

2016. máj. 15. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A laptopon is ki kell választani képernyőnek a TV-t
2016. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsung tv-monitor csatlakozója miért nem kompatibilis a HDMI kábellel, ha a laptoppal igen? (Mint a kettő két éves, nem száz).

VÁLASZ: csak! Vegyél másik tévét...

2016. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A laptopon állítsd be a kiterjesztett asztal vagy a klón képernyő lehetőséget a képernyő beállításoknál.


A TVn meg source-nak válaszd ki a PC-t

2016. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A laptop nem ismeri fel, hogy csatlakoztatva lett a TV.
2016. máj. 15. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen gondunk egy Samsunggal.


De ez lehet a tv hibája is. Sőt valszeg az, mert eddig nekem még minden TV re sikerült felcsatlakoznom csak arra a samsungra nem amit most vettünk.


Állítólag a samsungok csak wifin keresztül szeretnek PChez csatlakozni. Illetve a jelek szerint azon sem mert hiába jelentkeztem fel a tv-vel is a routerre nem csatlakozik a laptoppomhoz

2016. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
LG tévé és nem okos.
2016. máj. 21. 21:09
 7/7 A kérdező kommentje:
De köszi mindenkinek :D
2016. máj. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!