Kránitz Ádám kérdése:

Transzmitter vs inverter?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy elegem van abból, hogy minden órában az összes adón a híreket hallgassam, szóval egy transzmittert szeretnék venni, de nem tudom melyikben lehet megbízni és melyikben nem.

A lényeg, hogy USB és Jack csatlakozó is legyen rajta.

Ár ügyileg max 15000-öt számoltam rá.


Most jön viszont az inverteres kérdés, miszerint van nekem egy 2.1-es hangfalam (2 középhangsugárzó fejenként 15W és a mélynyomó 40W, ez így 70W) és gondoltam arra is, hogy azért jó lenne ha valami kicsit mélyebb hang is lenne már a kocsiban (Toyota Yaris Verso 2001/12 évjárat), így kipróbáltam, hosszabbítóval vittem 220-at a hangfalnak és elég jó masszázs szék lett az ülésekből (még mindig csak 40W-os a mélynyomó), viszont vannak aggodalmaim ezzel kapcsolatban, hogy valaki kicsit tágítani a tudásomat azzal kapcsolatban, hogy bírná ezt a kocsi elektronikája, hogy járatni kellene-e a motort hozzá, vagy ezt mi befolyásolja?

Áramerősség és feszültséggel kapcsolatban is bármit ami fontos lehet csak tudják már eljutni egyről a kettőre, aztán majd kiderül, hogy a ballagási pénzemet végül mire fordítom.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 24. 19:35
 1/1 anonim válasza:

Talán ez a két oldal választ ad a kérdésre:

[link]


[link]

2016. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!