Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Alpine SWT-12S4 mélyládáho...

Egy Alpine SWT-12S4 mélyládához milyen erősítőt kellene vegyek kocsiba, nem csináltam még ilyet ezért kellene segítség?

Figyelt kérdés
A maximális teljesítmény 1000w, az RMS teljesítmény 300w, 4 ohm impedencia illetve 92db az érzékenysége, frekvencia tartomány 28-200Hz.

2016. jún. 9. 00:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam pár helyen, de kicsit össze vagyok zavarodva, mi alapján kell erősítőt venni? Illetve akinek van erről a ládáról véleménye esetleg tapasztalata leírhatná, vagy ajánlhatna valamit ilyen árkategóriában! Köszönöm.
2016. jún. 9. 00:41
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ez a JBL CS1204B?
2016. jún. 9. 00:44
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

Nyomóhoz kettő vagy egy csatornás az ideális.

Nem árt ha a választott erősítő tudja a nyomó RMS értékét,tehát 300W körül van az is RMS-ben.

Kettő csatornásnál 2ohm-on,egy csatornásnál 4ohm-on.

Ha erősebb az nem baj,annál kevésbé kell kivezérelni és a dinamika is jobb egy combos erősítővel.

2016. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a korrekt segítőkész választ! ment a zöld.
2016. jún. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!