Win 10 vagy win 7?

Figyelt kérdés
Szeretném a win 10-et csak félek hogy very gaming közbe elkezd frissíteni vagy hogy valami nem indulna rajta

2016. jún. 13. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Win10-em van gépen,semmi bajom nincs vele ! Bár nekem a gépemen amióta meg van csak win 8,win 8.1 volt..asztali gépen volt win7!
2016. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találtál rajta olyan játékot ami nem indulna el?
2016. jún. 13. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen játékot tennél rá?
2016. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A helyedben ha lehet hanyagolnám a win10-et! Önhatalmúlag csinál sokmindent! A munkahelyemen van win 10 de semmi pénzért nem tenném fel az otthoni gépemre amin egyébként win 7 van! Olyan érzésem van amikor használom a W10-et mintha egy nagyképernyős okos telefont használnék, hiába lehetne több mindenre használni de nem találom rajta a beállításokat amiket a w7-en be tudtam állítani! Esetleg ha a keresőjébe beírom direktbe! Olyan mintha hülyének néznének és eldugják előlem! Arról nem is beszélve hogy gondol egyet és kérdezés nélkül töröl le programokat! Teszem azt letöltött játékod van ami olyan helyről való ahonnan nem kéne akkor könnyen megeshet hogy eltünteti!

A W10 nél felejtsd el azt hogy könnyedén túrkálsz a megszokot windows-os beállítások között!

De a Te döntésed mit használsz!

2016. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
inkább 7 a tört játékokat nem bírja a win10 meg a 10 nagyon sokat frissít és van hogy el se indul a gép
2016. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as például tf2,hawken,rocket league
2016. jún. 14. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
3# vagyok..ezeket nem ismerem úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni
2016. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis inkább a 7-et választottam a jó öreg 7-et :D
2016. jún. 21. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!