Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom lemérni azt, hogy...

W.Krisztián kérdése:

Hogy tudom lemérni azt, hogy hány cm-es hangszóró fér el az autómban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés ! De szeretnék új hangszórókat venni az autóba! Láttam 13 16,5 cmes hangszórókat is! De nem tudom hogy mérjem le:( Köszöntem a válaszokat:)
2016. júl. 20. 22:22
 1/3 anonim válasza:
100%
WTF?? Mérőszalaggal próbáltad már?
2016. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye kérdés.

De kedves, vagyok segítek. :)

Hozzáférhetővé kell tenni a hangszórót, legjobb ha ki is szereled. Na most, ha első ajtóhangszoróról van szó, azt valószínűleg le kell szedni a kárpitot, ami ha nem tudod hogy van fent, macerás, a patentokat meg elég könnyű eltörni.


De ha ez nem megy, utána kell járni, mekkora való bele.

Megkérdezed havertz akinek ugyan ilyen autója van, keresel neten fórumot, elmész egy szakihoz aki tudja, (pl autó hi-fis, biztos tudja)

Elég sok lehetőséget látok hirtelen. Remélem segítettem. :)

2016. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rendesen megfogalmazott válaszod! Hifisre nem is gondoltam :( Majd benézek valahova és rá kérdezek:)
2016. júl. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!