42lf652v lg smart teverol szeretnek velemenyeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az 55" os testvérét (55lf652v) használom ami ugye pont ugyanaz csak nagyobb, és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Bár ekkora kijelzőnél a FullHD-t eleinte kicsit kevésnek találtam így hogy a legtöbbször már a kisebbek is 4K-sok, de 4-5 méterről nézve gyönyörű éles képe van, a 42"osnál 3-4 méter kell kb.


Ami esetleg nem tetszik az hogy nagyon lassú a menü, több 10 percet is igényel beállítani a menüpontok betöltése miatt. De ha ezt egyszer megcsinálod akkor már gyorsan és jól használható!


A passzív 3D szemüvegek jók és könnyűek, az egyetlen gond, vagy hátrány hogy csak derékszögben nézve van értékelhető képe, ha kicsit lentről (pl fekve) nézzük szétesik az egész kép. De ezt meg lehet szokni.


Hangja nagyon jó, ehhez nincs hozzáfűznivalóm :)


Összességében tudom ajánlani, az biztos hogy a kategóriájának az egyik legjobb ár-érték arányával rendelkező típusa volt. De fontos hogy csak VOLT!! Van már frisebb WebOS-verzió ami újabb appokat és funkciókat támogat! Ezt érdemes figyelembe venni :)

2016. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!