Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es hangfalszett tudnivalók?

5.1-es hangfalszett tudnivalók?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Genius SW-HF5.1 4500 hangfalat, de egyáltalán nem vagyok képben a témával.

A Gigabyte B85M-D3H alaplapom állítólag támogatja az 5.1-et, a legfrissebb hangkártya driver is fent van.

Ha megveszem ezt az 5.1-es hangfalat, akkor hogy tudom csatlakoztatni a géphez, adnak hozzá kábeleket, azokat simán csatlakoztatom a géphez vagy esetleg további kábelek vásárlására van szükség?

Előre is köszönöm a segítséget.



2016. aug. 8. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha például egy sima 2.1-es filmet nézek, annak képes átkonvertálni a hangját 5.1-re?
2016. aug. 8. 13:24
 2/4 Thec válasza:

Heló!

Az alaplapod támogatja (onnan tudom, hogy nekem is olyanom van)

Egy ilyen kábellel tudod rákötni a gépedre,teledonodra: [link]


Ha a film 2.1-es akkor azt nem tudja átalakítani

2016. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így kicsit megijesztettél.. Van megfelelő tartalom hozzá vagy úgy járok, mint a 3D-s TV-mmel, hogy még egyetlen egy 3D-s filmet sem néztem rajta?
2016. aug. 8. 13:43
 4/4 Osynho ***** válasza:

3 ilyen kábel kell majd hozzá, mivel 6 csatornányi hangnak kell mennie rajta. Be kell állítani a hangkártya driverében a dolgokat, ahogy a lejátszó programban is és természetesen 5.1-es film kell. A sztereó felkonvertálás amúgy is gagyi, legalább egy Pro Logic II, vagy DTS Neo kellene hozzá, azt ezek az olcsó hangfalak nem tudják.


Hogy 3D tv-n nem néztél 3D filmet, az csak rajtad múlt. :D

2016. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!