Horizon 32HL733H Smart LED televízió,80 cm, HD Ready 48.900 Ft-ért megéri? Elég jó a tévé szerintetek ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Vacillálok még a Samsung 32J5200 Televízió 80 cm, Full HD, Smart, Wi-Fi 87.900 Ft-os tévén is, de nem tudok dönteni. Valakinek van tapasztalata valamelyik tévével kapcsolatban? melyik éri meg? nyilván az olcsóbb kevesebbet tud, de a drágább megéri a majdnem 88ezret?

2016. aug. 23. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A Samsungot vedd, igaz hogy jóval drágább, de az sokkal jobb, minőségi márka! Egy tv szerelő ismerősöm is mondta, hogy az ilyen ismeretlen márkáktól óvakodni kell, mert csak szívna vele az ember, volt már hasonlóval dolga (Gaba), bármilyen profi, a bonyolult menüjén nem tudott eligazodni, aztán utána is várt úgy 10 percig, de nem történt semmi. A Samsunggal viszont semmi baja nem volt, mindent hamar megtalált a menüben, utána 3 másodperc alatt betöltött a program, és kész!

Szóval ha azt akarod, hogy minden jó legyen, akkor áldozz rá inkább többet, és a Samsungot vedd meg!

2016. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közben megvettem a Horizont, 3év garancia volt rá, ezért is döntöttem mellette, majd meglátjuk milyen. köszi a választ! sajna árérzékeny vagyok :D
2016. aug. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!