Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki aki képben van világosí...

TheWeekndHills kérdése:

Valaki aki képben van világosítson már fel, legyen kedves, hogy egy 1986/87-es Schneider Midi 2700CD dupla kazettás, rádiós bakelit lemezjátszó Mennyibe került eredetileg anno? és hogy manapság, használtan de jó állapotban mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
Hol érdemes hirdetni?

2016. aug. 30. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamikor max a KGST piacon volt nagy értéke, technikailag sohasem képviselt jelentős műszaki színvonalat, mára főleg csak jelkép eszmei értékkel.

Egy pár eladó darabot láttam a neten, 50,00 zł -tól 50 EUR árig bezárólag.

Marha egyszerű, meghirdeted, aztán meglátod.

Én személyesen ha működik is, max 5 ezer forintos árat látok reálisnak, de nem vagyok szakértő, hozzá kell tennem.

Ha valaki pl. a régi kazettáit szeretné elővenni, semmiképpen se javasolnám hogy ebbe tegye bele.

Átlagos középszerű mechanikája még a fénykorában is hozott nekem ügyfeleket javításra.

5-10 ezerért komoly múltú és technikai színvonalú deckeket lehet venni.

Én speciel pár hete vettem egy gyári állapotú Yamaha lejátszót 4 ezer forintért.

https://www.youtube.com/watch?v=29yEx5uNIXg

2016. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!