Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudomszobai hasznalatra...

Mzombori94 kérdése:

Hogyan tudomszobai hasznalatra beuzemelni?

Figyelt kérdés
Https://www.google.hu/search? Q=sal+active+xb-10/a&client=ms-android-tmobile-hu&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjPzOXQie_OAhUFjSwKHUloD0wQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=1chhER7z9BJfOM%3A Egy ilyen fajta szubb csőt hogyan tudok beuzemelni szobai használatra?

#erősítő #auto erösitő
2016. szept. 1. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jó a link, de feltételezem egy passzív szubcsőről van szó.

Kell venned egy sub erősítőt, beleszerelned, illetve meg kell oldanod, hogy egy audio jel eljusson a subcső erősítőjébe is.


Egyébként az autóba való subcsövek nem az igaziak szobába, jobban jársz ha nézel egyet jófogáson, boldog boldogtalan veszi/vette ezeket a "házimozi" rendszereket hatalmas mélyládával amikben egyébként a mélyláda az egyetlen értékelhető dolog. Abban van erősítő is.

2016. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan mély láda amiben benne van az erosito része.

Es en arra voltam kivancsi, hogy hoggyan tudom beuzemelni szobaba es nem arra h mi lenne jo nekem a szobaba!

Szerintem konkretan leirtam h mire vagyok kivancsi

Kosszonom

2016. szept. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!