Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mondanátok nekem olyan kocsiba...

Mondanátok nekem olyan kocsiba való erősítőket amit márkásak és 1000W felett vannak megbízhatóak és jók?

Figyelt kérdés
(Viszonylag jó árban)

2016. szept. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Először áruld már el, hogy mit szeretnél vele hajtani. Miért akarsz 1000 w felettit? Hertz, Kicker, Ground Zero, JBL, Pioneer.
2016. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rainbow kimaradt
2016. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erőművet a csomagtartóban ^^
2016. szept. 7. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy első szettet, vagy ládát, Humor Herold
2016. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ilyen amatőr kérdéssel inkább ne kezdj neki spl-ezni,gondolom azt akarsz ha 1000W ra vágysz vagy pedig soha nem hallottál még olyan rendszert ami jó hatásfokú.

sokan azért nincsenek ezzel tisztába mert jóska gyereknek a 20ezer forintos erősítőjére is 1000W van írva,és el is hiszik hogy az annyi.

közben meg van benne egy 30A-es bizti,tud vagy 250W-ot maximumban nem RMS-ben az is 2ohmon.

és még az sincs rendesen bekábelezve,csak valami tyúkbél van be húzva a kis pici 8 éves aksira.


egyébként használtan olyan 60-70ért tudnál ilyet venni.

én 55ért vettem dls cad15-öt,ami 2ohmon 900W.

újonnan kb 100ba lenne,pl a kicx qs1.900.

de mondom ez nem ennyi hogy megveszed az erősítőt meg egy nyomót.

ekkora áramfelvételhez a generátorod pi csa,ide drága nagy kapacitású AGM aksi kell,és minimum 50mm2-es tápkábelek,aminek métere pl a gladennek 4000ft felett van. de általában az spl-esek 70-110-es tápokat vesznek külföldről. ha nincs rendes aksid meg kábeleid akkor egy nagyobb basszusra az erősítő úgy berántja a feszültséget hogy károsodhat is,simán le esik akár 11V-ra is. szóval valós 1000W nem lesz olcsó.

2016. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan leírná, hogy mit akar, akkor tudunk segíteni, de így nem nagyon. Nekem pl egy 4 ch-s erősítőm van, mert a 25 cm-es Hertz ládát elbírja hajtani, de egy nagyobbat már nem. Oda külön erősítőt használnék, de mivel nekem elég a kicsi Hertz láda, így egyről van hajtva. A kábelezés a másik, amit te is írsz, hogy nem mindegy hogy milyen.


Szomszédomnak az 1200 wattra képes kínai erősítője meg se közeliti az én alap rendszeremet, de ő szentül hiszi, hogy neki 1200 watt szól a kocsijába, a kábelezését már nem is említem.

2016. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!