Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi ez a 'felirat' Sony Bravia...

Mi ez a 'felirat' Sony Bravia tv-n? (demo/üzleti üzemmód? )

Figyelt kérdés

[link]

3 percenként kiírja és nem tudom kikapcsolni. Láttam neten egy pár lehetőséget, de egyik sem vált be, sőt, volt hogy rontott a helyzeten. Van esetleg valami egyszerű de mégis jó megoldás? Nem akarom átállítgatni az egész tévét mert nem értek hozzá. Költözés miatt volt tévéátkötés, azóta írja ki.


2016. szept. 9. 20:46
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bolti mintadarab volt?
2016. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Állítólag, ha be van kapcsolva a tv, akkor a home gombot kell nyomni 5-10 másodpercig,
2016. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam de nem tűnt el a reklámcsík
2016. szept. 10. 12:06
 4/4 KozmaAdrián válasza:
Most nem köcsögösködésböl de a magyarok szikszallagal mindent megoldanak (amúgy szerintem a legegyszerűbb hogy felhívod a márka szervizt és megéred hogy segítsenek ha nem lehet felhivni akkor vidd be)
2018. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!