Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettünk egy Samsung Led TV...

Hugiim kérdése:

Vettünk egy Samsung Led TV Monitort Te310 néven. Beállítottam rajta az alap dolgokat, de azért nem tudok rajta tvzni, mert azt írja hiányzik a CI+ vagy az intelligens kártya?

Figyelt kérdés

Ezek mik és hol lehet őket beszerezni?

Előre is köszönöm



2016. okt. 12. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Használati útmutatóban megnézted?

Ezt nem értem, én is nemrég vettem egy Samsung TV-monitort (nem ez a típus), elég volt összerakni a talpát. Rá a csatlakozókat, smart kábel, modem (IPTV)-- wifirouter, elő a távirányítót és azonnal megkereste a csatornákat, azóta is működik. De műholdvevővel is megy, ahhoz csak ahhoz kellett a set top box.

Valami el lehet állítva, mert csak monitorhoz valóban kellett hozzá CD-t telepíteni.

Kábeltévé? Egyedi műholdvevő? IPTV? Mihez csatlakoztattad?

2016. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Aki UPC-t használ mediacarddal mi a tapasztalata a kártya sebességével kapcsolatban a TV bekapcsolása után?

Azaz bekapcsolás után hány másodpercig látható a:

Kódolt jel

Nem található a CI+ modul vagy az intelligens

kártya.

Ellenőrizze, megfelelően van-e behelyezve.

felirat (noha a kártya benne van és egy idő után magára is talál)?

Ilyenkor a TV adja ki lassan az 5V-ot vagy a UPC osztogat ennyire lassú kártyákat?".

2016. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

UPC set top boxban a szolgáltatótól kapott kártyát keresi. Van ilyen előfizetésed? Vagy a régebbi tv-vel volt? Egy megoldás biztosan van: hívd fel az UPC ügyfélszolgálatot. Lehet, hogy ki kell cserélni.

[link]

2016. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!