Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül egy 15-30W-s...

Mennyibe kerül egy 15-30W-s Marshall erősítő, mennyire járok jól vele, mekkorát szól?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Roland Micro Cube erősítőm van, csak 2W-s, de nagyon nagyot szól. Kezdem viszont érezni, hogy ez kevés nekem, főleg ha másokkal akarok együtt játszani, nem kezdő szinten. :)
2008. okt. 3. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ebay-en vsároltam az enyémet. Igaz, hogy nekem a Mesa Boogie jött be, de ez inkább ízlés kérdése. Olcsó semmiképp nem lesz (pár száz euro) főleg ha csövest akarsz venni, de inkább áldozz rá, mert egy jó csöves erősítő hangzást eddig senki sem hozott ki tranzisztoros kapcsolásból, még hibridből sem (csöves meghajtó - MOSFET/HEXFET végfok).
2008. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!