Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az a Final Cut Pro X és a...

Mi az a Final Cut Pro X és a Logic Pro X?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

FCP X: [link] Videószerkesztő app


Logic Pro X: [link] Zeneszertesztő app

2016. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek megéri megvenni őket?
2016. okt. 30. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Mac-et használsz (mivel csak arra van) akkor igen, de előtte érdemes letölteni ncore-ról, és ha tetszik akkor megveheted.


Én anno míg PC-t használtam dolgoztam sony vegason valamint Premier pron, de a FCPX az ami a legjobban bejön és tetszik, viszonylag egyszerűen használható és rengeteg dolgot tud, nem annyit mint a Premier, de komolyabb videós projektekhez is elég.


Az optimalizálás pedig elképesztő, a 2015-ös Air olyan gyorsan dolgozik a 4K-s videókkal mint a Premier a HD-kal, Render is nagyon gyors...

2016. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ha pénzt keresel vele, akkor miért ne? De hogy hobbiból szórakozz hááát, te tudod. Ha megveszed egy stabil angolod legyen hozzá, mert az egész full az.

De tényleg elképesztő dolgokat lehet csinálni a Final Cut-al.

2016. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!