Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes megvenni ezt a számító...

Érdemes megvenni ezt a számítógépet?

Figyelt kérdés

[link]

Visual Studiot, Kompozert,notepad-et és néha játékokat hasznalnék rajta.

Még annyit hogy a videókártya hány gigás lehet és a processzor hány magos?

Előre is köszönöm! :)



2016. nov. 10. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy ez jobb valasztas lenne?

[link]

2016. nov. 10. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon nem, ha nem akarsz magadnak gépet összerakni, akkor inkább vegyél normális helyről összerakottat. Ez például ugyanannyiba kerül, mint az első de minden szempontból jobb (mondjuk én ezt is átvariálnám): [link] Játékra egyik általad belinkelt sem alkalmas dedikált gpu hiányában. Amúgy milyen játékokkal akarsz játszani? Ha kicsit jobban kifejted, hogy mire kellene akkor össze lehetne állítani egy konfigot, amit sok helyen (pl ipon) össze is raknak pár ezer forintért.
2016. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Fifa-val szoktam persze nem a legújabbal gta san andreas/4 meg counter strike.

Ezekkel játszanék de nem sokat mert nem lenne rá időm.

Egyébként megbízható ez az oldal?

2016. nov. 10. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Összeraktam egy gépet az ipon gépösszerakójában:

[link]

[link]

Valami gagyi pár ezer forintos házat választottam, ezt bármilyen másik atx házra ki lehet cserélni (kiírja, ha nem kompatibilis). Csak egy 8 gigás ram modult raktam bele a későbbi bővíthetőség miatt (az alaplapon csak két modul van). Két 4 gigás modul gyorsabb lenne, de problémás a bővítés. Ja és nincs benne dvd olvasó. Windows nyilván nincs rajta, de egy kis utánajárás után bárki fel tudja telepíteni egy pendrive-ról. Ha itt akarsz venni írogasd be ezeket ide: [link]

A rádium mint üzlet egyébként megbízható, de amit összeraktam jobb ár-érték arányban (lehet, hogy pcx-ben még olcsóbban jön ki, azt most nem néztem.) A rádiumos pc-nél egyedül a táppal van nagy baj, azon kár volt spórolniuk. Ha ott veszel kérdezd meg tőlük, hogy ki tudják-e cserélni valami jobbra.

2016. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!