Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tapasztaltabb gitáros...

Valaki tapasztaltabb gitáros segítségét kérem abban hogy milyen multieffekt pedált válasszak ami nem annyira műanyag hangú az olcsó kategóriában?

Figyelt kérdés

Gondoltam a Zoom ms-50g vagy a Vox stomplab SL-IIG

nagyjából ugyanaz az ár de nem tudom eldönteni melyik.. Vagy ha volna más ami jobb ebben az árban. Inkább a blues, a tiszta dús vintage hangzás áll hozzám közel.


2016. dec. 6. 01:31
 1/5 anonim válasza:

És egy tiszta vagy bluesos hanghoz miért kell multieffekt?

Ebben a kategóriában mind borzasztó gagyi.

2016. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kojee ***** válasza:
Én zoomot használom a 2 megnevezett cucc közül. Ha kis pedálként van használva mint egy jolly joker, tehát ha kell hangoló + delay, vagy reverb vagy, flanger..., de mindig csak egy funkciót tölt be, akkor egy jó cucc. Ha az erősítőszimulációira, hangfal-szimulációra, torzítóra van szükséged, akkor nem ajánlanám.
2016. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkét válaszolóval egyetértek. Valóban elvagyok effektek nélkül ebben a stílusban már 20. éve. A kíváncsiság, az hogy mivel tudnék valami új hangzást effektet belevinni ez inspirált leginkább. Nem az hogy legyen egy valamilyen overdrive-om vagy torzítóm. Ez amúgy is alapból adott a full csöves erősítőmben.
2016. dec. 6. 13:03
 4/5 kojee ***** válasza:
Az eddigi tapasztalataim alapján azt gondolom, hogy az olcsó cuccok között olyan nagy eltérés nincsen hangban, tehát szerintem válaszd azt amelyik jobban tetszik. Esetleges alternatíva lehet még a line6 m5.
2016. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban én is úgy éreztem első körben is hogy nagy különbség nincs ezek között.. , még úgy sem amikor megkértem egy srácot a boltban hogy próbálja ki hogy a fülemnek milyen. Az igazság hogy nem tetszett egyik sem annyira de gondoltam kiindulási alapnak okés lenne valamelyik cucc. Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. dec. 8. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!