Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv mindenkinek, a kérdésem a...

Üdv mindenkinek, a kérdésem a következő : ha eddig xbox 360 on játszottam bf4 et de át szeretnék állni pc re akkor azt meg lehet oldani úgy hogy az eddig elért eredmények ne vesszenek el (pl. fegyverek, skinek, kiegészítők)?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 20:45
 1/3 farkas.pista5 válasza:
Ha jól tudom akkor amikor ráraktad Xbox-ra a játékot akkor nen kellett regisztrálni vagy barmilyen kodot felh. nevet megadni. Ezért ha átállsz pc-re akkor a játék nem tud téged beazonosítani ezert szerintem nem tudod, hogy megmaradjanak a dolgaid
2016. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom biztosan, hogy Xbox One BF4re átviheted a dolgaidat. Elvileg csak ugyanazzal az Xbox profillal kell bejelentkezni.
2016. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Abban az esetben ha viszont kellett xboxon origin fiókot és ea felhasználót csinálni akkor elméletileg működne a dolog, nem?
2016. dec. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!