Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg vagyok ilyen téren zavarod...

Meg vagyok ilyen téren zavarodva, többi lent (? )

Figyelt kérdés
Van ugye a MacBook Air 13" és én abból csak a régebbi 2012 vagy 2013 (nem tudom mikori ezek közül) ismerem, de láttam valami olyasmit hogy 2016-os MacBook Air 13" ami ugyan úgy néz ki mint a 2013-mas, most akkor mi van? Nagyon meg vagyok zavarodva, valaki?

2016. dec. 15. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a kinézeten múlik ;)

Az újabb modellek, lehet, hogy hasonlítanak nagyon az előzőkre, de nem a külső számít. A gépben lévő hardware az, ami teljesen más. Az újban egy újabb generációs processzor van, ami újabb és gyorsabb integrált videokártyát is jelent. Az újban több RAM - memória - is van. Az újabb air a legújabb, ac-s wifi szabványt is támogatja. Ami még nagyon fontos, hogy az újba nagyobb aksi került, és kisebb fogyasztású proci, ezért a 7 helyett az új 12 órát bír.

2016. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, 2011-től 2016-ig ugyanúgy néz ki a Macbook Air, de viszont a belső az már teljesen más.
2016. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!