Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek egy lány a három...

Szerintetek egy lány a három közül melyiknek örülne a legjobban?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


3: [link]


A kistesómnak vettem egy olcsó drónt, és nagyon bejött a barátnőmnek is (18 éves). Gondoltam, hogy névnapjára, vagy valami alkalomra meglepem egy drónnal. Úgy hiszem, itt-ott selfiezne is vele, ha a két kamerás közül kapná az egyiket. Annyit kell tudni róla, hogy nem nagy pilóta :) de nsgxon élvezte a repülést a kis quadrokopterrel.


Ti a három közül melyiknek örülnétek a legjobban? És miért?


Bocsi, hogy ebbe a kategóriába raktam fel a kérdést, hirtelen nem találtam megfelelőbbet.


2017. jan. 5. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A második érdekesen néz ki, biztos tud repülni az a tégla? :D

A harmadikat választanám, bár nem sokban különbözik az elsőtől, de az első gyanúsan olcsó...

2017. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó, én azt hittem, hogy 3 lány közül kell választani...nem lehetne mégis?
2017. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek jatekok, nem sokat fognak repulni
2017. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boldog lenne egy 18 éves lány egy ilyen helikopterrel. Nem győzné elemmel, vagy akkuval, és állandóan szerelni kéne.. Vegyél inkább horgolótűt...
2017. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet :D De nem hiszem, hogy a horgolás érdekelné... Tudom, hogy olcsó kínai cuccok, de egy DJI Phantomot sajnos nem tudok venni neki :D És abból kiindulva, hogy az 5 éves kistesóm Tecsós tenyérnyi méretű kisrepcsije még mindig jól szuperál annak ellenére, hogy nap mint nap többször van nyúzva, és zuhan is nem ritkán, mernék kínai quadkoptert venni. Csak nem tudom, melyik a legelőnyösebb. Az a fekete doboz nekem is gyanús kicsit, de tetszik, hogy kompakt, és telefonnal irányítható :)
2017. jan. 5. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ragaszkodok a quadkopter ajándékozáshoz, csak megfordult a fejemben, hogy biztos örülne neki, és gondoltam, megkérdem a Ti véleményeteket a dologról. De még alszok rá egyet :)
2017. jan. 5. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
18 évesen én valami mással foglalnám le a fantáziáját.
2017. jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Mással is lefoglalom, egy percet se kételkedj. De néha jó picit visszamenni gyerkőcbe is :) kösz a válaszod
2017. jan. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!