Xbox 360 vagy pc?

Figyelt kérdés
570 euróm van. Egyik haverom eladná nekem az xbox 360 ját 120 eurójért. Ez mellé kellene nekem egy pc is, de azon csak Solidworks, netezés, filmezés lenne. Van egy LG 21.5 22MP58VQ-P monitorom erre xboxot is meg Pc-t is rábírnék csatlakoztatni. Inkább vegyek 570 euróért Pc-t? Vagy xboxot is, meg pc-t amire marad 450 euro? ( Fifa 17,GTA V, assassin's creed,Nfs,érdekelne játék téren)

2017. jan. 6. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha használtan veszel 570 euróért pc-t (de akár újonnan is) jobb grafikával fogja vinni a játékokat, mint egy xbox 360, meg ugye ilyenkor nem kell két cuccal bajlódni. Szerintem csak akkor érdemes xbox 360-at is venni, ha halo rajongó vagy (az nincs pc-re).
2017. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszodat, csak az a gond, ha pc-t veszek akkor kell vennem hozzá játékokat, pl Fifa, Gta V stb, amiknek az árán megvan az xbox, (az xbox RGH-s)
2017. jan. 6. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha megveszem a játékokat akkor kevesebb pénzem marad pc re..
2017. jan. 6. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Pc-hez mostanában a denuvo miatt lassan jönnek a crack-ek, de pl. GTA V-höz, és szinte az összes 2016 előtti játékhoz van törés. Xbox 360-hoz pedig nagyon kevés játéktól eltekintve (elsősorban sportjátékok) már évek óta nem jelenik meg új játék. Ami meg megjelent ahhoz van crack pc-re is (mondjuk a fifa 17 pont kivétel).
2017. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!