Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a második...

Miért nem működik a második monitor?

Figyelt kérdés

Történet: Egy régi monitort behoztunk a garázsból. Egy DELL laptopom volt. Hozzá kötöttem a monitort és bedugtam a konnektorba. A monitor beindult. De nem volt a képernyőn semmi. A gépen: jobb klikk --> képernyőfelbontás --> Észlelés, a gép fel ismerte --> több képernyő: e képernyők kiterjesztése --> Alkalmaz --> Ok De a monitoron semmi nem volt. A Monitor BE VOLT KAPCSOLVA!!!

Röviden: ki szerettem volna terjeszteni a számítógép képet de nem sikerült.

CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK TUDNAK SEGÍTENI! :D



2017. jan. 8. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne kiterjesztést, hanem másolást, klónozást állíts be.

Ha megvan, és még mindig sötét a monitor, egész közelről világíts rá zseblámpával. Ha látod a kép tartalmat, akkor a világítás rossz. Ha nincs rajta semmi, akkor a meghajtás is.

2017. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!