Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elegendő egy usb bluetooth...

VariGyapi kérdése:

Elegendő egy usb bluetooth adaptert a tv-be dugnom hogy megszólaltassam a bluetooth headsetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy philips 40pfh5300/88 tipusú okos TV-m és egy LG bluetooth headset-em amit szeretnék összevarázsolni. Elegendő ehhez vennem a tv-be egy usb bluetoot adaptert?

#headset #TV #bluetooth-adapter
2017. jan. 13. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A tv USB meghajtót vár, nem Bluetotth eszközt. Driver sincs rajta hozzá.
2017. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első helyesen beszél.
2017. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, olyan bluetooth adaptert keress, aminek van analóg bemenete.

pl.: [link]

A jack-et rádugod a tv fejhallgató kimenetére, az usb-t is dughatod a tv-be, de arról csak a tápot kapja.

2017. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3. Válaszoló, azzal eszközzel amit linkeltél működhet a tervem? Illetőleg más alternativ megoldást is szivesen fogadok amivel wireless tudok filmet nézni ha a kis család már aludna :)
2017. jan. 14. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

"azzal eszközzel amit linkeltél működhet a tervem?"

Szerinted miért linkeltem?

Én magam ugyan nem próbáltam, de a leírás alapján működnie kell.

2017. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké oké ! :) kiprobálom s aztán leirom a tapasztalatokat
2017. jan. 14. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó így, mert a linkelt cucc egy vevő. Ez már adóként is működik: [link]

[link]

2017. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!